• Wpisów:221
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis:5 lata temu, 13:20
  • Licznik odwiedzin:10 637 / 1993 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Nie dawaj za wygraną, walcz, świeć, bądź sobą i WIERZ...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
♥ Krzyk niezwykłości rozdzierający ciszę codzienności jest dla mnie twoim jasnym uśmiechem niszczącym mrok mojego życia. ♥
 

 
† W ciemny więzieniu samotności szukasz wyjścia, odrobiny nadziei, szczęścia i miłości. Nawet nie wiesz jak bardzo możesz się zranić próbując uciec w objęcia ZDPADZIECKIEJ JASNOŚCI, CZYLI SWOJEJ MIŁOŚCI.
 

 
Zwodzący od wieków, kuszący, nadzieje dający, KRZYK MIŁOŚCI daje nam, głupim i zakochanym wiarę, prowadzącą do wieczności, pełnej bólu i samotności.
 

 
To taki dziwny czas, kiedy uśmiechasz się, jesteś szczęśliwy, śnisz o miłości na jawie, nie wiedząc nawet, że ten piękny sen jest tylko KŁAMSTWEM i zaraz zamieni się w KOSZMAR.
 

 
Z odwróconym wzrokiem i zatkniętymi uszami, biegłam we śnie i modliłam się o powód by MÓC ZNÓW ISTNIEĆ W TWOICH RAMIONACH.♥
 

 
Jestem o krok,
Jestem o tchnienie od stracenia dziś mojej wiary w naszą miłość. Ale za każdym razem, gdy znów widzę twoja twarz i czuję twój dotyk nie mogę powiedzieć "TO KONIEC".
 

 
♥ Daj mi oddychać twoim oddechem, daj mi trwać w twoich objęciach, daj mi żyć z naszej MIŁOŚCI. ♥
 

 
~~Kiedy to wszystko obróci się w pył,
Naszej dwójki nie można złamać.
Jesteśmy ocaleni dzięki sile miłości.
Jesteś w stanie powstrzymać mój ból,
Bo jesteś tym jedynym, którego potrzebuję.~~

 

 
† Spłonę,
spłonę dla Ciebie z ogniem i wściekłością.
♥ Moje serce cierpi,
moje serce cierpi dla Ciebie.
† Twoja miłość płonie wewnątrz mnie i spala mnie, kiedy nie jesteś obok.
 

 
♥ Kiedy marznę, to ty stajesz się płomieniem i roztapiasz moje pokryte lodem serce. ♥
 

 
† WALCZĄC przeciwko własnemu cieniu uczysz się być silną, lub gubisz samą siebie. †
 

 
"Mam nodzieję, że pewnego dnia znajdziesz kogoś kto sprawi, że kwiaty urosną w najsmutniejszuch częściach twojej duszy."
 

 
† Każda cegła i każdy kamień ze świata, który razem stworzyliśmy, odejdzie w niepamięć, jeśli nie
poczuję, ŻE JESTEŚ TU ZE MNĄ. ♥
  • awatar ♥Smile Life♥: Dobry wpis. A co do królika na obrazku, wyglądam podobnie dzisiaj. Jestem tak samo zmarnowana jak on, jakbym nie przespała paru tygodni z rzędu. Straszne uczucie -.- Zapraszam do mnie.
  • awatar tenues: więc daj mi poczuć .. ;] zapraszam.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
♥ Oddycham dla ciebie, śnię dla ciebie, żyję dla ciebie i KOCHAM TYLKO CIEBIE.
 

 
W ciemności, czuję cię w moim śnie. W twoich ramionach czuję, że dla mnie oddychasz. Na zawsze zatrzymaj to serce, które ci dałam. Wtedy NA ZAWSZE BĘDĘ DLA CIEBIE ŻYĆ.
 

 
† Jestem na wojnie ze światem. Nie sprzedam swojej duszy. Będę walczyć. Kiedy moja wiara słabnie i czuję, że się poddaję, on znowu dla mnie oddycha i daje mi swoją siłę. †
 

 
♥ W moim śnie wołam Twoje imię, ale gdy się budzę, potrzebuję dotknąć Twojej twarzy, aby uwierzyć, że nie jesteś tylko SENNYM CIENIEM, a moim ŻYWYM MARZENIEM. ♥
  • awatar Anonimowa Poetka: Genialne :D Świetny blog ;)
  • awatar Amandaa: Przepraszam za spam, ale mogłabyś polubić tę stronkę : www.facebook.com/CzyTyNieJestesZaPiekna ? Mam nadzieję, że Ci się spodoba :)
  • awatar Karaliene♥: Oj tak. Megaaa wpis *o* Fajny blog, zapraszam do mnie. Mam nadzieję, że skomentujesz mój najnowszy wpis ;) Pozdrawiam ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
† Jestem otoczona, obezwładniona przez wspomnienia, które mimo, że miały trwać wiecznie już się skończyły, daj mi ich więcej, daj mi WIĘCEJ MIŁOŚCI.
 

 
Wszędzie, wokół mnie, w moich snach widzę twoją twarz, czuję twój dotyk, nawiedzasz mnie, jako CZARNE WIDMO w koszmarach, mimo, że kiedyś byłeś moim BIAŁY ANIOŁEM, którego mogłam kochać w prawdziwym życiu.
 

 
♥ Pogrążam się w CIEMNOŚCI samotnie czekając na twój dotyk. Oślepiam jasnym ŚWIATŁEM będąc w twoich ciepłych ramionach. Błagam, nie opuszczaj moich objęć.
 

 
Nienawidzę tego, czym się stałam- czarnym aniołem, który nie pamięta czym jest miłość, stałam się cieniem dawnej mnie, jestem złamana przez rozpacz, proszę wróć i ODDAJ MI DAWNE ŚWIATŁO.

 

 
JESTEŚ DLA MNIE niemym szaleństwem, jasną ciemnością, głuchym krzykiem, bolesnym szczęściem, jesteś dla mnie... PO PROSTU WYJĄTKOWY.
 

 
♥ UCZUCIA, które jeszcze tak niedawno wypełniały mnie w całości, zniknęły.
♥ POCAŁUNKI, których słodki smak za każdym razem mnie zaskakiwał, rozpłynęły się.
♥ MIŁOŚĆ, która dawała mi powód do życia, UMARŁA.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›